Wychowanie i profilaktyka
Szkolnictwo specjalne i integracyjne
Kurs nadający uprawnienia Certyfikowanego Terapeuty Empathy Dolls – Lalki Terapeutyczne Human Touch Therapy (GRUPA II)

Kategoria
Szkolenie płatne
Termin
2019-11-22 14:00 - 20:00
Miejsce
MODM, ul. Antoniuk Fabryczny 1
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prowadzący
mgr Monika Habik
Cena
350zł

W związku z dużym zainteresowaniem otwiermy nabór do drugiej grupy szkolenia Empath Dolls.
Szkolenie odbędzie się jeżeli zbierze się odpowiednia liczba chętnych. Po zebraniu się grupy zapisani uczestnicy otrzymają potwierdzenie i informację na termat płatności.

Kurs 8-godzinny.

Kurs kończy sie egzaminem - uczestnik otrzymuje tytuł terapeuty Empathy Dolls.

Zakres tematyczny szkolenia:
Koncepcja Lalek Terapeutycznych Empathy Dolls, skupia się na spersonalizowanym wspomaganiu rozwoju dziecka oraz konieczności doskonalenia jego umiejętności w jak najbardziej przyjaznej atmosferze. Wspieranie fundamentalnej potrzeby obserwacji, empatii. Mirroring, eye contact, dotyk, zapach, dźwięk – wielozmysłowe możliwości komunikacji i kontaktu terapeutycznego. Unikalne podejście, skupia się nie tylko na indywidualnym rozwoju, terapii i rehabilitacji dziecka, ale zwraca uwagę na potrzebę ciągłego rozwoju kompetencji rodziców, terapeutów, opiekunów, personelu medycznego poprzez budowanie pozytywnych relacji z dzieckiem i wzajemnych. Niefarmakologiczne wsparcie w diagnozie i terapii dziecka z autyzmem, dziecka z niepełnosprawnością, dziecka w grupie rówieśniczej, dziecka z zaburzeniami rozwojowymi, dziecka z wyzwaniami wsparcia dla komunikacji oraz rozwoju kompetencji terapeuty i nauczyciela.

Prowadzenie:
mgr MONIKA HABIK (NEUROGEN) - neurologopeda kliniczny, terapeuta karmienia i interwencji żywieniowej.Monika Habik NEUROGEN ma wyłączność prowadzenia Certyfikowanego Kursu Empathy Dolls w Polsce za zgodą właściciela patentu (all rights reserved).

Adresaci: terapeuci - logopedzi, neurologopedzi, terapeuci SI, pedagodzy, psycholodzy, fizjoterapeuci, nauczyciele i rodzice pracownicy świetlic, placówek opiekuńczo – wychowawczych, poradni.

Koszt: 350 zł

Zapisy przez Internetową Platformę Obsługi https://ipo.modm.bialystok.pl

 
 

Terminy

  • 2019-11-22 14:00 - 20:00
Pn Wt Śr Cz Pt So N
4
Data : 2019-12-04
8
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Początek strony