Wychowanie i profilaktyka
W obronie marzeń - warsztat prezentujący niesamowite efekty pracy z marzeniami wśród dzieci i młodzieży

Kategoria
Szkolenie płatne
Termin
2019-10-05 09:00 - 13:30
Miejsce
MODM, ul. Antoniuk Fabryczny 1
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin płatności
0000-00-00 00:00:00
Prowadzący
Agnieszka Lilya Fałat
Cena
220

Warsztaty 6-godzinne.

Adresaci: pedagodzy, psycholodzy, terapeuci, nauczyciele, wychowawcy, pracownicy świetlic, placówek opiekuńczo-wychowawczych, poradni.

Podczas warsztatu uczestnicy poznają niesamowite efekty pracy z marzeniami wśród dzieci i młodzieży, zapoznają się z narzędziami, które będą mogli wykorzystać podczas swoich zajęć oraz osobiście doświadczą pracy z marzeniami pod okiem wykwalifikowanego trenera. Warsztat „W Obronie Marzeń” jest o marzeniach i marzeniu oraz ma jeden cel: wywołać pozytywne emocje, a także odblokować umysły do podążania za skrywanymi potrzebami i pragnieniami. Mają wyzwalać myśl sprawczą, że niemożliwe naprawdę jest możliwe. Przekonały się o tym dzieci które pracowały z marzeniami w prezentowany podczas warsztatów sposób. Często były to dzieci doświadczone przez los (pochodząc z rodzin dysfunkcyjnych, trudnych) na co dzień zwykle nie mające powodu do uśmiechu, a tym bardziej szans i sposobności, by – tak po dziecięcemu: beztrosko marzyć. Tymczasem warsztaty udowodniły, że jeśli marzenie jest wystarczająco duże, fakty naprawdę nie mają znaczenia, a każdy, jeśli tylko poczuje się bohaterem swojego życia, staje się skutecznym marzycielem. Dzieci – śmiałkowie i prawdziwi przewodnicy po krainie marzeń wiedzą, że czas na marzenia jest zawsze.

Prowadząca: Agnieszka Lilya Fałat – z wykształcenia i zawodu: pedagog, artysta-plastyk, architekt, lecz przede wszystkim – z przekonania i powołania – kreatywna, twórczo niespokojna fotograf, przekonana o sprawczym działaniu myśli, traktująca człowieka i świat jako naczynia wypełnione dobrem i miłością. Skuteczna marzycielka, która przekracza granice własnej wyobraźni: odważnie marzy i uczy tego innych; sprawia, by niemożliwe stało się możliwe. Właścicielka „Renezis – szkoły spełnionych marzeń”, a także Prezeska Fundacji Renezis, prowadząca program telewizyjny "Świat, którego nie widzimy". Agnieszka Lilya podczas autorskich warsztatów W OBRONIE MARZEŃ wyzwala w uczestnikach pozytywne emocje i dobro, które w sobie noszą.

Koszt: 220 zł

Wpłaty na konto MODM z dopiskiem W obronie marzeń, imię i nazwisko uczestnika.

Dane do przelewu:
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku
ul. Antoniuk Fabryczny 1, 15-762 Białystok
nr konta: 79 1240 2890 1111 0010 3571 3231

Zapisy przez Internetową Platformę Obsługi https://ipo.modm.bialystok.pl

 
 

Terminy

  • 2019-10-05 09:00 - 13:30
Początek strony