24 marca 2010 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku odbył się I Miejski Konkurs Wiedzy o Rodzinie.

Konkurs organizowali doradcy metodyczni wychowania do życia w rodzinie, wychowania i profilaktyki Miejskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Białymstoku – Beata Izabela Żukowska oraz Justyna Soja – Sularz. W skład Zespołu organizacyjnego wchodziły również : p. Beata Ewa Wielgat – nauczyciel biologii i wychowania do życia w rodzinie w Zespole Szkół nr 17 oraz nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku : p. Margeryta Burda i Iwona Samotik.
Konkurs był skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i polegał na wykazaniu się wiedzą w podanej tematyce. W tym roku młodzież zgłębiała okres prenatalny w życiu człowieka oraz choroby dziecka i matki w ciąży.
Nagrody dla laureatów ufundował Departament Edukacji, Kultury i Sportu przy Urzędzie Miejskim w Białymstoku.
Część artystyczną przygotowały dwie grupy uczniów Państwowego Gimnazjum nr 9 w Białymstoku pod okiem p. Moniki Markowskiej, p. Ewy Underlich oraz p. Bożeny Pisanko.
Zwycięzcą Konkursu okazał się Robert Piwowarczyk – uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych.
Drugie miejsce zajęła uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych – Klaudia Anna Sidorowicz, a trzecie – Magdalena Hofman – uczennica IV LO w Białymstoku.
Zwycięzcom i ich opiekunom gratulujemy! Mamy nadzieje spotkać się za rok.

- lista wyników konkursu (pdf) -

 

 

Początek strony