O nas

Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku jest placówką funkcjonującą pod patronatem Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Skupiamy wokół siebie doradców metodycznych miasta Białegostoku, organizujemy spotkania, szkolenia, kursy pozwalające kadrze pedagogicznej naszego regionu pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Staramy się jednoczyć lokalne środowisko nauczycielskie w celu wymiany doświadczeń zawodowych. 

Posiadamy akredytację Podlaskiego Kuratora Oświaty - Decyzja nr RE. 5470.1.2013.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą doradczo - metodyczną oraz innymi materiałami zgromadzonymi w tym serwisie.

Dyrektor MODM
Maria Jolanta Ambrożej

ogloszeniezdalna

W związku  ze zbliżającym się TYGODNIEM EDUKACJI GLOBALNEJ, który przypada w dniach 18-24 listopada serdecznie zapraszamy do udziału w kilku wydarzeniach:

 

  1. Szkolenie dla nauczycieli z przedszkoli i klas I-III Edukacja globalna dla najmłodszych 5.11.2019 godz. 15.00-19.30 zapisy na: www.ipo.modm.bialystok.pl
  2. Szkolenie dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych Liderzy Edukacji Globalnej wobec wyzwań współczesnego świata cz.1: 12 listopada  cz. 2: 26 listopada i cz. 3: 3 grudnia. Poznamy m.in.krok po kroku metodę disign thinking, która umożliwi udział w konkursie na projekt związany z edukacja globalną ogłoszony przez ORE. zapisy na: www.ipo.modm.bialystok.pl  
  3. Spotkanie w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 43 w Białymstoku „Biblioteka Globalnych Osobowości”  Temat: Co widać gołym okiem? Skutki zmian klimatycznych.

Szczegółowe informacje o zapisach oraz program w załącznikach: załącznik 1; załącznik 2 

Platforma E-learningowa MODM

przejdź

Internetowa Platforma Obsługi

przejdź

Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego

Young Learners Resource Center

przejdź

ue

Projekt "Kompetentny nauczyciel i kreatywny uczeń kluczem do sukcesu"

→ przejdź

erasmusplus apla

Projekty realizowane w ramach programu Erasmus+

→ przejdź

Rezultaty projektu Wykorzystanie TIK we wspieraniu doskonalenia metodycznego nauczycieli

→ przejdź

Początek strony