Rok szkolny 2012/2013 jest już kolejnym okresem realizacji projektu „USUS EST OPTIMUS MAGISTER - PRAKTYKA JEST NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM”.
Start
Program wychowawczo – profilaktyczny „Strażnicy Uśmiechu”
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego zaprasza nauczycieli szkół podstawowych kl. I-III oraz IV-VI na 12 – godzinne, bezpłatne szkolenie przygotowujące realizatorów programu „Strażnicy Uśmiechu”, organizowane w dniach 30 września i 1 października 2014 r. w godz. 15.15 – 20.00 w MODM, ul. Poleska 27.
Więcej…
 
Ewaluacja wewnętrzna prowadzona jest wspólnie z nauczycielami

Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku organizuje i zaprasza do udziału w trzydniowych  warsztatach: PLANOWANIE, ORGANIZOWANIE I DOKUMENTOWANIE EWALUACJI WEWNĘTRZNEJ - PRZEDMIOT BADANIA – „Ewaluacja wewnętrzna prowadzona jest wspólnie z nauczycielami”.

Więcej…
 
Nauczyciele aktywnie uczestniczą w doskonaleniu zawodowym

Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku organizuje i zaprasza do udziału w trzydniowych warsztatach: PLANOWANIE, ORGANIZOWANIE I DOKUMENTOWANIE EWALUACJI WEWNĘTRZNEJ- PRZEDMIOT BADANIA – „Nauczyciele aktywnie uczestniczą w doskonaleniu zawodowym

Więcej…
 
Warsztaty "Nasz Elementarz”
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku zaprasza nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej uczących w klasie pierwszej na 6 – godzinne bezpłatne warsztaty: „Nasz Elementarz”- przykładowe zajęcia w klasie I na podstawie nowego podręcznika.
Więcej…
 
Prawo zamówień publicznych
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku  organizuje i zaprasza wszystkich pracowników oświaty do udziału w szkoleniu: Nowelizacja z dnia 29 sierpnia 2014 r. do ustawy Prawo zamówień publicznych – planowane zmiany w systemie zamówień publicznych
Więcej…
 
KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Zapraszamy na kursy języka angielskiego. Poziomy:  podstawowy (A1 lub A2), średniozaawansowany, zaawansowany. Start: październik 2014. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu  w godz. 16.30 – 19.00 (3 godziny lekcyjne). ZMIANA TERMINU SPOTKANIA ORGANIZACYJNEGO na 15 X !!!
Więcej…
 
Zabawy muzyczne
Nauczycieli zainteresowanych zabawami muzyczno-ruchowymi dla 3-4-latków i nie tylko zapraszamy na kurs 10 godzinny dnia (do wyboru) 20,21,28.09.2014r.
Więcej…
 
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w 2014 r.
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku  organizuje i zaprasza wszystkich pracowników oświaty dnia 6.10.2014r. do udziału w szkoleniu: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w 2014 r. UWAGA BRAK MIEJSC. URUCHAMIAMY ZAPISY NA DODATKOWĄ II GRUPĘ.
Więcej…
 
Konferencja „Pytaj, badaj, wnioskuj!”

Konferencja „Pytaj, badaj, wnioskuj!” dla nauczycieli fizyki, chemii, biologii i matematyki - 11 X 2014r.

Więcej…
 
PIERWSZA POMOC W NAGŁYCH WYPADKACH
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku  organizuje i zaprasza wszystkich pracowników oświaty do udziału w 2 - dniowym szkoleniu: PIERWSZA POMOC W NAGŁYCH WYPADKACH
Więcej…