Informujemy, że MODM w czerwcu planuje zorganizowanie i przeprowadzenie kursów Kierownik i Wychowawca wypoczynku:

Start
Modernizacja strony internetowej
Informujemy, że pracujemy nad modernizacją strony internetowej MODM. W związku z tym mogą wystąpić problemy w dostępie do strony, za które z góry przepraszamy.
 
Zespół samokształceniowy - zmiana terminu
Doradca metodyczny szkolnictwa specjalnego i integracyjnego p. Anna Gawryluk informuje o zmianie terminu spotkania zespołu samokształceniowego z dnia 9 czerwca na 17 czerwca godz. 16:30-19:00. Temat: "Rola stymulacji neurosensomotorycznej w oparciu o wybrane metody w pracy z dzieckiem z zaburzonym rozwojem".
 
Informacja o naborze do projektu "Adaptacja i zatrudnienie"
Nauczyciele i osoby z sektora oświaty - bezrobotni, niepracujący i zagrożeni zwolnieniem mogą wziąć udział w projekcie realizowanym przez Europejskie Centrum Wspierania Innowacji i Nowych Technologii.
Więcej…
 
Matematyka - szkoły podstawowe

W związku z powrotem z urlopu doradcy metodycznego nauczycieli matematyki - pani Teresy Cetery serdecznie zapraszamy na zajęcia warsztatowe w najbliższych dniach.

Więcej…
 
V Letnia Szkoła Astronomiczna dla Nauczycieli
Polski Oddział European Association for Astronomy Education wspólnie z Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach zapraszają na kolejną – już piątą – Letnią Szkołę Astronomiczną. V Letnia Szkoła odbędzie się w dniach od 29 czerwca do 3 lipca w Stacji Turystycznej Orle
Więcej…
 
Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom
Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele przedszkoli! Bardzo nam miło zaprosić młodsze dzieci do udziału w akcji, którą zapoczątkowałyśmy w 2012 roku w szkołach podstawowych.
Więcej…
 
Kurs kwalifikacyjny z zakresu organizacji i zarządzania oświatą
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku zaprasza do udziału w Kursie kwalifikacyjnym z zakresu organizacji i zarządzania oświatą.
Więcej…
 
Przedmioty zawodowe - lekcje otwarte
Informujemy, że lekcje otwarte prowadzone przez doradcę metodycznego nauczycieli przedmiotów zawodowych Lucynę Brajer odbędą się w następujących terminach:
Więcej…
 
Terapia behawioralna
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku zaprasza na kurs "Terapia behawioralna osób z autyzmem - szkolenie 3-stopniowe".
Więcej…
 
Sanktuaria Europy

Doradca metodyczny ks. Czesław Walentowicz zaprasza na wakacje w ważnych miejscach Europy.

Więcej…
 
Kursy: Kierownik wypoczynku i Wychowawca wypoczynku

Informujemy, że MODM w czerwcu planuje zorganizowanie i przeprowadzenie kursów Kierownik i Wychowawca wypoczynku:

Więcej…
 
Zawodowcy dla zawodowców
Bezpłatne praktyki dla nauczycieli i instruktorów zawodu reprezentujących ponad 30 zawodów. Praktyki w dobrych firmach pod opieką wysokiej klasy specjalistów. Dla chętnych także bezpłatne szkolenia e-learningowe.
Więcej…
 
KIEROWNIK WYCIECZEK SZKOLNYCH
Informujemy, że MODM w końcu maja planuje zorganizowanie i przeprowadzenie kursu – KIEROWNIK WYCIECZEK SZKOLNYCH
Więcej…
 
Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku zaprasza do udziału w Kursie kwalifikacyjnym z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym dla nauczycieli przedszkoli i klas I – III szkoły podstawowej.
Więcej…