MODM w Białymstoku serdecznie zaprasza nauczycieli wychowania do życia w rodzinie i innych zainteresowanych nauczycieli na Zespół Samokształceniowy, który odbędzie się w dniu 11.03.2015 r. (środa) o godz.16.00 w siedzibie MODM ul. Poleska 27.
Start
Atrakcyjne lekcje WDŻ
MODM w Białymstoku serdecznie zaprasza nauczycieli wychowania do życia w rodzinie i innych zainteresowanych nauczycieli na Zespół Samokształceniowy, który odbędzie się w dniu 11.03.2015 r. (środa) o godz.16.00 w siedzibie MODM ul. Poleska 27.
Więcej…
 
Neurodydaktyka – w poszukiwaniu nowej kultury uczenia się
Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz  Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku i Zespół  Szkół Technicznych w Białymstoku serdecznie zapraszają w dniu 10 marca  2015 r. w godzinach 10.00 – 13.30 na kolejne seminarium w ramach cyklu „Neurodydaktyka – w poszukiwaniu nowej kultury uczenia się”.
Więcej…
 
IV Miejski Konkurs Piosenki Angielskiej SING A SONG
Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku, Young Learners Resource Center przy Miejskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego w Białymstoku oraz Białostocki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych klas I – VI do udziału w  IV Miejskim Konkursie Piosenki Angielskiej SING A SONG.
Więcej…
 
Konferencja szkoleniowa dla nauczycieli wychowania fizycznego

Zapraszamy na konferencję szkoleniową dla nauczycieli wychowania fizycznego "Ćwiczenia korekcyjne środkiem podnoszącym ogólną sprawność młodego człowieka".

Więcej…
 
Terapia Pedagogiczna - Kurs kwalifikacyjny
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego organizuje kolejną edycję kursu kwalifikacyjnego z zakresu TERAPII PEDAGOGICZNEJ.
Więcej…
 
PIERWSZA POMOC W NAGŁYCH WYPADKACH
MODM w Białymstoku  organizuje i zaprasza wszystkich pracowników oświaty do udziału w 2 - dniowym szkoleniu: PIERWSZA POMOC W NAGŁYCH WYPADKACH - LISTA ZAMKNIĘTA na 7-8.03. Uruchamiamy II grupę w dniach 14-15.03.
Więcej…
 
Warsztaty w Centrum Nauki Kopernik
Centrum Nauki Kopernik zaprasza nauczycieli z całej Polski zainteresowanych rozwojem naukowym do udziału w jednodniowych, bezpłatnych warsztatach realizowanych w laboratoriach: biologicznym, chemicznym, fizycznym oraz pracowni robotycznej.
Więcej…
 
Zespół samokształceniowy i sieć współpracy Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą we wczesnym wspomaganiu, chcesz stworzyć zespół  wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, pracujesz w zespole, w którym dzieje się coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, przyjdź do nas, skontaktuj się z nami!

Więcej…
 
Sanktuaria Europy

Doradca metodyczny ks. Czesław Walentowicz zaprasza na wakacje w ważnych miejscach Europy.

Więcej…
 
Rekrutacja uzupełniająca nauczycieli i studentów
Rekrutacja uzupełniająca nauczycieli i studentów z Białegostoku, Rzeszowa, Krakowa i okolic do projektu unijnego pt. „USUS EST OPTIMUS MAGISTER - PRAKTYKA JEST NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM”.
Więcej…
 
Prawo zamówień publicznych
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku  organizuje i zaprasza wszystkich pracowników oświaty do udziału w szkoleniu: Nowelizacja z dnia 29 sierpnia 2014 r. do ustawy Prawo zamówień publicznych – planowane zmiany w systemie zamówień publicznych
Więcej…