Przedstawiamy Państwu ofertę szkolenia dla nauczycieli, którzy zainteresowani są rozwijaniem nieszablonowych form pracy z uczniem. Szczegóły oferty skierowanej do wszystkich poziomów kształcenia przedstawiamy w załączonym materiale.
Start
Ukulele – niezwykła oferta w edukacji muzycznej
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty prezentujące innowacyjny projekt: „Ukulele – niezwykła oferta w edukacji muzycznej”. Warsztaty kierowane są głównie do nauczycieli muzyku, plastyki i nauczania początkowego.
Więcej…
 
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców
Jak mądrze kochać i wymagać – Szkoła dla Wychowawców – cykl warsztatów wg „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców” A. Faber, E. Mazlish
Więcej…
 
Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku zaprasza do udziału w Kursie kwalifikacyjnym z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym dla nauczycieli przedszkoli i klas I – III szkoły podstawowej.
Więcej…
 
Rekrutacja uzupełniająca nauczycieli i studentów
Rekrutacja uzupełniająca nauczycieli i studentów z Białegostoku, Rzeszowa, Krakowa i okolic do projektu unijnego pt. „USUS EST OPTIMUS MAGISTER - PRAKTYKA JEST NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM”.
Więcej…
 
Oligofrenopedagogika - Kurs kwalifikacyjny

Oligofrenopedagogika - Kurs kwalifikacyjny. UWAGA! Ostatnie wolne miejsca.
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego organizuje kolejną edycję kursu kwalifikacyjnego z zakresu OLIGOFRENOPEDAGOGIKI.

Więcej…
 
Konkurs na scenariusz lekcji języka angielskiego

Konkurs na scenariusz lekcji języka angielskiego z wykorzystaniem technologii informacyjno - komunikacyjnych – II edycja.

Więcej…
 
Wspieramy nauczycieli z pasją!!!
Przedstawiamy Państwu ofertę szkolenia dla nauczycieli, którzy zainteresowani są rozwijaniem nieszablonowych form pracy z uczniem. Szczegóły oferty skierowanej do wszystkich poziomów kształcenia przedstawiamy w załączonym materiale.
Więcej…
 
Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego...
UWAGA! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! MODM w Białymstoku zaprasza nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego do udziału kursie kwalifikacyjnym z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.
Więcej…
 
Zespół samokształceniowy i sieć współpracy Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą we wczesnym wspomaganiu, chcesz stworzyć zespół  wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, pracujesz w zespole, w którym dzieje się coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, przyjdź do nas, skontaktuj się z nami!

Więcej…
 
Prawo zamówień publicznych
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku  organizuje i zaprasza wszystkich pracowników oświaty do udziału w szkoleniu: Nowelizacja z dnia 29 sierpnia 2014 r. do ustawy Prawo zamówień publicznych – planowane zmiany w systemie zamówień publicznych
Więcej…
 
Ziemia Święta w majowy weekend 26.04-03.05.2015

Doradca metodyczny ks. Czesław Walentowicz zaprasza wszystkich ludzi edukacji na weekend majowy do Ziemi Świętej.

Więcej…
 
II OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „POLSKA… NASZA NIEPODLEGŁA. POLACY W WALCE O NIEPODLEGŁOŚĆ 1795-1918/1922"

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku organizuje kolejną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Polska… Nasza Niepodległa”. Tematem przewodnim drugiej edycji jest „I wojna światowa 1914 – 1918. Bitwy – dowódcy – wydarzenia w moim regionie”.

Więcej…
 
Język angielski – zmiana terminu warsztatów.
Informujemy o zmianie terminu warsztatów z języka angielskiego.
Więcej…
 
Terapia Pedagogiczna - Kurs kwalifikacyjny
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego organizuje kolejną edycję kursu kwalifikacyjnego z zakresu TERAPII PEDAGOGICZNEJ.
Więcej…